Paweł
Zbyszek
Sylwia
Jacek
Slider

Skład zespołu ImperiumDance

     Paweł. Nasz lider. Pomysłodawca, założyciel, główny wokalista i konferansjer Imperium-Dance. To człowiek renesansu, który panuje także nad wszystkimi sprawami związanymi z oświetleniem i akustyką. Pasjonat gry na klawiszach. Klienci uwielbiają go za wirtuozerskie prowadzenie zabaw tanecznych i oczepinowych.

 

     Zbyszek. Dołączył do nas  całkiem niedawno. On poszukiwał nowej drogi, Zespół Muzyczny Imperium-Dance poszukiwał starego wyjadacza. Bardzo szybko stał się jednym z filarów Imperium-Dance. Zachwyca mistrzowską grą na akordeonie i keyboardzie, nieobcy jest mu także saksofon i gitara. My podziwiamy go jednak przede wszystkim za wszechstronność repertuaru granego z pamięci. Wspiera nas także wokalnie, zarówno jako pierwszy, jak i drugi głos. Prywatnie to urodzony melancholik z filozoficznym podejściem do życia.

 
     Sylwia. Utalentowana wokalistka i skrzypaczka z wieloletnim doświadczeniem. Obdarzona czystym, ciepłym głosem o niesamitej barwie. Lekkość z jąką śpiewa, gra na skrzypcach i porusza się na scenie zadziwia odbiorców. Wszelkiego rodzaju covery w jej wykonaniu wokalnym czy instrumentalnych brzmią wyjątkowo i niepowtarzalnie. Potrafi poradzić sobie z różnorodnym repertuarem. Na skrzypcach zagra dosłownie wszystko- od utworów klasycznych, po biesiadę czy muzykę pop ( 'Despacito', 'Shape of You', 'Subeme La Radio' itp.). W skrócie wulkan energii, którego nie da się zatrzymać. Od najmodszych lat muzyka jest jej największą pasją. Na skrzypcach gra od 8 roku życia. Absolwentka Szkoły muzycznej I st. w klasie skrzypiec a także ...
Absolwentka Szkoły Artystycznej II st w klasie altówki. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów i festiwali regionalnych i ogólnopolskich. Od przedszkola kształciła swój wokal poprzez lekcje śpiewu, warsztaty wokalne. Wiecznie uśmiechnięta zaraża pozytywną energią. Na co dzień prowadzi własną firmę- studio nagrań.

 

     Jacek. Perkusja, gitara, wokal. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie swoich umiejętności. Jest wszechstronnym muzykiem o bardzo dużym doświadczeniu, zebranym podczas różnego rodzaju imprez i eventów. Koncertował w całej Polsce z wieloma znanymi i cenionymi zespołami. Jak nikt potrafi zadbać o dobrą atmosferę, a także o inspiracje dla całego zespołu.

Kontakt

Paweł Zientek

Tel: 782110211

Mail: pawel.zientala@op.pl